BA-Kopfgrafik Startseite der Studienakademie Bautzen

Kontaktní osoby

ředitel
Frau Professorin Dr. Barbara Wuttke

ředitel

profesor Dr. Barbara Wuttke

Zimmer: 200
Telefon: 0049-3591 353 - 200
E-Mail: wuttke@ba-bautzen.de


Professorin Dr. Katharina Sende

 

stellv. Direktorin

Professorin Dr. Katharina Bühn

Zimmer: 115
Telefon: 0049-3591 353 - 283
E-Mail: katharina.buehn@ba-bautzen.de


Frau Rosemarie Heinze

 

Sekretariát ředitelství

Rosemarie Heinze

Zimmer: 201
Telefon: 0049-3591 353 - 201
E-Mail: heinze@ba-bautzen.de

Elektrotechnika
Herr Professor Dr. Wolfgang Weiß

Vedoucí studijních programů

profesor Dr. Wolfgang Weiß

Zimmer: 324
Telefon: 0049-3591 353 - 274
E-Mail: weiss@ba-bautzen.de


Frau Bettina Heinrich

Správní zaměstnanci

Bettina Heinrich

Zimmer: 325
Telefon: 0049-3591 353 - 275
E-Mail: bettina.heinrich@ba-bautzen.de

Finanční management
Professor Dr. Albrecht Löhr

Vedoucí studijních programů

Profesor Dr. Albrecht Löhr

Zimmer: 131
Telefon: 0049-3591 353 - 131
E-Mail: loehr@ba-bautzen.de


Frau Martina Zenner

Správní zaměstnanci

Martina Zenner

Zimmer: 130
Telefon: 0049-3591 353 - 130
E-Mail: zenner@ba-bautzen.de

Medicínská technika
Herr Professor Dr. Thomas Schmitt

Vedoucí studijních programů

profesor Dr.-Ing. Thomas Schmitt

Zimmer: 226
Telefon: 0049-3591 353 - 228
E-Mail: schmitt@ba-bautzen.de


Frau Doris Diessl

Správní zaměstnanci

Doris Diessl

Zimmer: 227
Telefon: 0049-3591 353 - 227
E-Mail: diessl@ba-bautzen.de

Public management
Professor Dr. Andreas Bühn

Vedoucí studijních programu

Professor Dr. Andreas Bühn

Zimmer: 128
Telefon: 0049-3591 353 - 128
E-Mail: buehn@ba-bautzen.de
Homepage: buehn.ba-bautzen.de


Frau Rita Heinrich

Správní zaměstnanci

Rita Heinrich

Zimmer: 129
Telefon: 0049-3591 353 - 129
E-Mail: rita.heinrich@ba-bautzen.de

Hospodářská informatika
Herr Professor Sven Geisel

Vedoucí studijních programů

Professor Sven Geisel

Zimmer: 228
Telefon: 0049-3591 353 - 205
E-Mail: geisel@ba-bautzen.de
Homepage: geisel.ba-bautzen.de


Frau Petra Ebersbach

Správní zaměstnanci

Petra Ebersbach

Zimmer: 229
Telefon: 0049-3591 353 - 204
E-Mail: ebersbach@ba-bautzen.de

Hospodářské inženýrství
Professorin Dr.-Ing. Ines Gubsch

Vedoucí studijních programů

Professorin Dr.-Ing. Ines Gubsch

Zimmer: 224
Telefon: 0049-3591 353 - 224
E-Mail: gubsch@ba-bautzen.de


Frau Sabine Müller

Správní zaměstnanci

Sabine Müller

Zimmer: 225
Telefon: 0049-3591 353 - 225
E-Mail: mueller@ba-bautzen.de

docenti
Herr Professor Dr. Alexander Flory



profesor Dr. Alexander Flory

Zimmer: 211
Telefon: 0049-3591 353 - 281
E-Mail: flory@ba-bautzen.de




Professor Dr.-Ing. Hendrik Globig

Zimmer: 115
Telefon: 0049-3591 353 - 262
E-Mail: globig@ba-bautzen.de


Professor Dieter Gruner



Professor Dieter Gruner

Zimmer: 323
Telefon: 0049-3591 353 - 281
E-Mail: gruner@ba-bautzen.de


Professor Dr. Mike Heidrich



Professor Dr. Mike Heidrich

Zimmer: 213
Telefon: 0049-3591 353 - 213
E-Mail: heidrich@ba-bautzen.de


Professor Dr. René Hempel

 

Professor Dr. Rene Hempel

Zimmer: 115
Telefon: 0049-3591 353 - 282
E-Mail: hempel@ba-bautzen.de


Professor Dr. Daniel Raabe



Professor Dr. Daniel Raabe

Zimmer: 113
Telefon: 0049-3591 353 - 280
E-Mail: raabe@ba-bautzen.de


Laboratorní Technici
Herr Frank Erler

vedoucí laboratoře

Frank Erler

Zimmer: 318
Telefon: 03591 353 - 268
E-Mail: erler@ba-bautzen.de


Herr Jens Lerch-Baier

System Administrator

Jens Lerch-Baier

Zimmer: 318
Telefon: 03591 353 - 267
E-Mail: lerchbaier@ba-bautzen.de


Herr Mahdi Abdel-Haq


Laboratorní technik

Mahdi Abdel-Haq

Zimmer: 209
Telefon: 0049-3591 353 - 116
E-Mail: abdelhaq@ba-bautzen.de


Herr Frank Demuth

Laboratorní technik

Frank Demuth

Zimmer: 209
Telefon: 0049- 3591 353 - 211
E-Mail: demuth@ba-bautzen.de


Herr Chrystof Nawka

Laboratorní technik

Chrystof Nawka

Zimmer: 209
Telefon: 0049-3591 353 - 115
E-Mail: nawka@ba-bautzen.de

Důstojník Akreditace
Knihovna / DIN Auslegestelle
Frau Ute Winter

vedoucí knihovny

Ute Winter

Zimmer: 107
Telefon: 03591 353 - 124
E-Mail: winter@ba-bautzen.de


Frau Birgit Schönberg

zaměstnanci knihovny

Birgit Schönberg

Zimmer: 107
Telefon: 03591 353 - 123
E-Mail: schoenberg@ba-bautzen.de

řízení
Frau Kerstin Emmerich


Vedoucí správy Bautzen / Drážďany

Kerstin Emmerich

Zimmer: 102
Telefon: 03591 353 - 102
E-Mail: emmerich@ba-bautzen.de


Frau Anett Sauermann

Associate of Management

Anett Sauermann

Zimmer: 101
Telefon: 03591 353 - 101
E-Mail: sauermann@ba-bautzen.de


Frau Veronika Andruschek

Associate of Management

Veronika Andruschek

Zimmer: 101
Telefon: 03591 353 - 100
E-Mail: andruschek@ba-bautzen.de


Herr Matthias Höhne


domovník

Matthias Höhne

Zimmer: 019
Telefon: 0049 3591 353 - 169
E-Mail: hausmeister@ba-bautzen.de / hoehne@ba-bautzen.de


Frau Veronika Andruschek


domovník

Detlef Tetzner

Zimmer: 019
Telefon: 0049 3591 353 - 169
E-Mail: hausmeister@ba-bautzen.de / tetzner@ba-bautzen.de

důstojník
Frau Rosemarie Heinze


Úředník pro rovnost

Rosemarie Heinze

Zimmer: 201
Telefon: 03591 353 - 201
E-Mail: heinze@ba-bautzen.de


Professor Dieter Gruner

Komisařka pro záležitosti zdravotním postižením

Dipl.-Ing. Dieter Gruner

Zimmer: 323
Telefon: 03591 353 - 273
E-Mail: gruner@ba-bautzen.de


Herr Frank Erler

bezpečnost Officer

Frank Erler

Zimmer: 318
Telefon: 03591 353 - 268
E-Mail: erler@ba-bautzen.de


Herr Professor Dr.-Ing. Thomas Schmitt


Radiační Ochrany

Prof. Dr.-Ing. Thomas Schmitt

Zimmer: 226
Telefon: 0049-3591 353 - 228
E-Mail: schmitt@ba-bautzen.de


Herr Jens Lerch-Baier

Student Sportovní ředitel

Jens Lerch-Baier

Zimmer: 318
Telefon: 03591 353 - 267
E-Mail: lerchbaier@ba-bautzen.de

To top


Professor Dr. Daniel Raabe


Komisařka pro mezinárodní záležitosti

Dr. Daniel Raabe

Zimmer: 113
Telefon: 0049-3591 353 - 280
E-Mail: raabe@ba-bautzen.de

ADRESA

Studijní akademie Sachsen
Studijní akademie Bautzen


Löbauer Straße 1
02625 Bautzen

Telefon: 0049 3591 / 35300
Telefax: 0049 3591 / 530690

e-mail: info@ba-bautzen.de